Praca

Praca dla kelnera/barmana

Jeśli jesteś osobą otwartą i komunikatywną, łatwo nawiązujesz kontakt z ludźmi, wykazujesz inicjatywę w pracy i sprawia Ci to przyjemność, uśmiech na twarzach gości jest Twoją osobistą satysfakcją, jesteś osobą chętną do poznawania nowych zagadnień, pozyskiwania i rozwijania umiejętności, potrafisz pracować z innymi, dążyć do osiągnięcia wspólnego celu i mieć z tego satysfakcję, starasz się osiągać oczekiwane rezultaty świadcząc jak najlepsze usługi, możesz pracować w cyklu zmianowym i posiadasz książeczkę sanepidu
daj nam o sobie znać!

Twoja misja:
zapewnienie miłej atmosfery w barze i restauracji, dbałość o zadowolenia wszystkich gości,
a także o dobrą atmosferę pracy

Twoje zadania:
obsługa gości w barze i restauracji doskonała znajomość oferty gastronomicznej, budowanie pozytywnych relacji z gośćmi ścisła komunikacja oraz współpraca z kuchnią, bieżące dbanie o utrzymanie czystości na sali.

  • Pełny etat
  • Umowa o pracę

Praca dla kucharza

Restauracja NOVA Przestrzeń w Chrzanowie zatrudni samodzielnego kucharza, który będzie odpowiedzialny/a za przygotowanie potraw i dań, zapewnienie wysokiej jakości produktów i usług oraz przestrzeganie norm i standardów HACCP. Jak również estetyczne i prawidłowe prezentowanie potraw i dań, dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności i sprzętu oraz przestrzeganie zasad postępowania z żywnością.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą zajmującą się organizowaniem przyjęć okolicznościowych, realizacją zamówień a la carte oraz cateringiem. Jeżeli jesteś osobą zaangażowaną w pracę na kuchni to ta oferta jest właśnie DLA CIEBIE!

Czego oczekujemy?
- zaangażowania w wykonywaną pracę
- rzetelności i uczciwości
- dbania o własne stanowisko pracy
- punktualności
- kreatywności, pomysłowości i innowacyjności
- doświadczenia w pracy na kuchni
- książeczka sanepidowska

Co oferujemy?
- solidne wynagrodzenie
- elastyczny grafik w oparciu o dyspozycyjność pracownika
- miłą i przyjazną atmosferę
- możliwość realizacji ambicji zawodowych

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty w restauracji codziennie w godzinach 10-18.

Praca dla managera restauracji

Poszukujemy osoby chętnej na stanowisko Manager Restauracji.
Jeśli jesteś kreatywny/a, problem to dla Ciebie nie-problem, masz 78 pomysłów na minutę i dużo samozaparcia do realizacji ich wszystkich, lubisz ludzi, umiesz zarządzać swoim zespołem (przede wszystkim umiesz go stworzyć!), social media to nie tylko trudna nazwa w obcym języku ale wiesz jak z nich korzystać, masz ochotę pracować (!), jesteś odpowiedzialny/a za swoje decyzje, jesteś samodzielny/a i nie poddajesz się łatwo – TO CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!!!

Z naszej strony zapewniamy:
- umowę o pracę po okresie próbnym
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny
- miłą atmosferę
- możliwość rozwoju zawodowego
- system pracy do ustalenia

Nasze wymagania:
- min. 1-2 roczne doświadczenie w zarządzaniu personelem
- znajomość technik sprzedaży, promocji i umiejętność negocjacji
- umiejętność nawiązywania i budowania trwałych relacji z Klientem
- samodzielność i inicjatywa w działaniu
- bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
- dyspozycyjność